Sposób działania: Odstraszające (repelenty)

20 postów

sabunol_spray

Sabunol Spray

Preparat o działaniu przeciwpchelnym i przeciwkleszczowym. Zalecenia Wykazana badaniami 100% eliminacja: dorosłych osobników pcheł dorosłych kleszczy larw pcheł – bezpośrednio po zastosowaniu kleszczy w stadiach juwenilnych Produkt bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Składniki aktywne Permetryna – 1g/1kg Geraniol – 0,5g/1kg Sposób użycia Preparat rozpylić równomiernie z odległości 15 cm. W Read More »

Francodex – obroża

Naturalna obroża przeciwpchelna  dla psów – ze 100% naturalnym wyciągiem z miodli indyjskiej. Obroża przeciw insektom nie zawiera PVC ani ftalanów i powstała na bazie naturalnych wyciągów z miodli indyjskiej o właściwościach odstraszających pasożyty. Chroni przez okres 4 miesięcy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy stosować w celu przymocowania Read More »

advantix-spot-on

Advantix Spot-on

Krople Advatinx (spot-on) to skuteczna ochrona przed kleszczami, komarami oraz pchłami szczególnie dla psów, które lubią kąpiele, ale nie przepadają za obrożami, które trzeba nosić non-stop. Advantix odstrasza i/lub zabija kleszcze, pchły i komary oraz muchówki (potocznie zwane meszkami). Dzięki działaniu odstraszającemu nie dopuszcza do wczepienia się kleszczy w skórę Read More »