Sposób działania: Fizyczne

6 postów

pess-bio-spot-on

Pess BIO-spot on
0 (0)

Przeznaczenie Płynny preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli (spot on) dla psów i kotów. Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz wzmocnione działanie ochronne przeciwko pchłom i kleszczom. Zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium) oraz dimetikon, który w sposób mechaniczny unieszkodliwia pchły i kleszcze. Preparat posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, wygładza, Read More »

bobmartin spot on dla psa

Bob Martin Spot-on
0 (0)

W prosty, efektywny i naturalny sposób ochroń swojego czworonożnego przyjaciela przed pchłami i kleszczami.Dzięki Bob Martin Clear Spot On dla psów łatwo poradzisz sobie z problemem pcheł i kleszczy we wszystkich fazach życia Twojego pupila, dzięki substancji aktywnej dimetikon, który działa na zasadzie przenikającego oleju. Wyjątkowa formuła zabezpiecza otwory oddechowe Read More »

exner petguard

Exner Petguard
0 (0)

Exner Petguard to dosonały ekologiczny środek przeciwko pasożytom, który choć nie zawiera środków trujących czy chemicznych jest środkiem skutecznym w walce z pasożytami. W naturalny sposób zwalcza pchły, wszy, roztocza, kleszcze i wiele innych. Preparat jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zwierząt. Exner Petguard jest zarazem środkiem do pielęgnacji Read More »