Kategoria produktu: Naturalne

8 postów

exner petguard

Exner Petguard
0 (0)

Exner Petguard to dosonały ekologiczny środek przeciwko pasożytom, który choć nie zawiera środków trujących czy chemicznych jest środkiem skutecznym w walce z pasożytami. W naturalny sposób zwalcza pchły, wszy, roztocza, kleszcze i wiele innych. Preparat jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zwierząt. Exner Petguard jest zarazem środkiem do pielęgnacji Read More »

pess-bio-obroza

Pess BIO-obroża dla psa
0 (0)

Przeznaczenie Preparat  pielęgnacyjno-ochronny w postaci obroży dla psów, zawiera czyste olejki eteryczne: mięta chińska, cedr, eukaliptus, cytryna. Obroża posiada znakomite właściwości pielęgnacyjne jak i ochronne. Zawarte w obroży olejki posiadają silne właściwości antyseptyczne, pielęgnacyjne i łagodzące, dzięki czemu obroża nadaje sierści psa wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask, poprawia ogólną kondycje Read More »

pess-bio-obroza

Pess BIO-obroża dla kota
0 (0)

Przeznaczenie Preparat  pielęgnacyjno-ochronny w postaci obroży dla kotów, zawiera czyste olejki eteryczne: geraniowy (Geranium, Pelargonium) i cedrowy. Obroża posiada znakomite właściwości pielęgnacyjne jak i ochronne. Zawarte w obroży olejki posiadają silne właściwości antyseptyczne, pielęgnacyjne i łagodzące, dzięki czemu obroża nadaje sierści kota wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask, poprawia ogólną kondycje skóry. Obroża Read More »

pess-bio-preparat

Pess BIO-preparat ochronny
0 (0)

Przeznaczenie Preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie aerozolu dla psów i kotów, zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium). Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne jak również ochronne przeciwko pchłom i kleszczom. Zawarty w preparacie olejek posiada silne właściwości antyseptyczne i pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask. Preparat pozostawia przyjemny zapach, który dodatkowo chroni Read More »

Francodex – obroża
0 (0)

Naturalna obroża przeciwpchelna  dla psów – ze 100% naturalnym wyciągiem z miodli indyjskiej. Obroża przeciw insektom nie zawiera PVC ani ftalanów i powstała na bazie naturalnych wyciągów z miodli indyjskiej o właściwościach odstraszających pasożyty. Chroni przez okres 4 miesięcy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy stosować w celu przymocowania Read More »

bobmartin spot on dla psa

Bob Martin Spot-on
0 (0)

W prosty, efektywny i naturalny sposób ochroń swojego czworonożnego przyjaciela przed pchłami i kleszczami.Dzięki Bob Martin Clear Spot On dla psów łatwo poradzisz sobie z problemem pcheł i kleszczy we wszystkich fazach życia Twojego pupila, dzięki substancji aktywnej dimetikon, który działa na zasadzie przenikającego oleju. Wyjątkowa formuła zabezpiecza otwory oddechowe Read More »