Exner Petguard

exner petguard

Ocena
(0)
Zamienniki
brak
Czas działania przeciwkleszczowego
do 1 tygodni
Sposób działania
Biobójcze, Fizyczne
Kategoria
Naturalne
Gatunki zwierząt
Fretka, Jeż, Kot, Królik, Pies, Ptak, Świnka morska (cavia)
Substancje czynne
Cena

Exner Petguard to dosonały ekologiczny środek przeciwko pasożytom, który choć nie zawiera środków trujących czy chemicznych jest środkiem skutecznym w walce z pasożytami. W naturalny sposób zwalcza pchły, wszy, roztocza, kleszcze i wiele innych. Preparat jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zwierząt. Exner Petguard jest zarazem środkiem do pielęgnacji skóry i sierści.
Preparat Exner Petguard wywołuje niedrożność układu oddechowego i pokarmowego u zwalczanych pasożytów, jest natomiast całkowicie nieszkodliwy dla Twojego zwierzęcia domowego oraz całkowicie bezpieczny w użyciu dla człowieka. Posiadacz patentu oraz wynalazca receptury, by to udowodnić, wypili preparat podczas pokazu dla prasy!

Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem weterynarii, by zalecił odpowiednie leczenie.

Uwaga:
Biocydy należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą zamieszczoną na opakowaniu. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Skład:
woda, tłuszcz, białko serwatki, monohydrat cukru, popiół

Sposób użycia:
Skropić całe zwierzę lub tylko zaatakowane miejsca (zapobiegawczo zaleca się stosowanie raz w tygodniu). W przypadku zakażeń pasożytami, występowania świerzbu albo grzybicy zaleca się tygodniowe leczenie. Konieczne jest także spryskanie klatki, legowiska i otoczenia zwierzęcia.
Odczekać ok. 20 min do wysuszenia. Spłukiwanie nie jest konieczne! Wyczesać i szczotkować według potrzeb.

Najnowsze informacje znajdziesz na stronie producenta
Ostatnia aktualizacja: 1 stycznia 2018