Exner Petguard

exner petguard

Proszę czekać...
Zamienniki
brak
Czas działania przeciwkleszczowego
do 1 tygodni
Sposób działania
Biobójcze, Fizyczne
Kategoria
Naturalne
Gatunki zwierząt
Fretka, Jeż, Kot, Królik, Pies, Ptak, Świnka morska (cavia)
Substancje czynne
Substancje pomocnicze
b/d
Cena

Exner Petguard to dosonały ekologiczny środek przeciwko pasożytom, który choć nie zawiera środków trujących czy chemicznych jest środkiem skutecznym w walce z pasożytami. W naturalny sposób zwalcza pchły, wszy, roztocza, kleszcze i wiele innych. Preparat jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zwierząt. Exner Petguard jest zarazem środkiem do pielęgnacji skóry i sierści.
Preparat Exner Petguard wywołuje niedrożność układu oddechowego i pokarmowego u zwalczanych pasożytów, jest natomiast całkowicie nieszkodliwy dla Twojego zwierzęcia domowego oraz całkowicie bezpieczny w użyciu dla człowieka. Posiadacz patentu oraz wynalazca receptury, by to udowodnić, wypili preparat podczas pokazu dla prasy!

Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem weterynarii, by zalecił odpowiednie leczenie.

Uwaga:
Biocydy należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą zamieszczoną na opakowaniu. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Skład:
woda, tłuszcz, białko serwatki, monohydrat cukru, popiół

Sposób użycia:
Skropić całe zwierzę lub tylko zaatakowane miejsca (zapobiegawczo zaleca się stosowanie raz w tygodniu). W przypadku zakażeń pasożytami, występowania świerzbu albo grzybicy zaleca się tygodniowe leczenie. Konieczne jest także spryskanie klatki, legowiska i otoczenia zwierzęcia.
Odczekać ok. 20 min do wysuszenia. Spłukiwanie nie jest konieczne! Wyczesać i szczotkować według potrzeb.

Najnowsze informacje znajdziesz na stronie producenta
Ostatnia aktualizacja: 1 stycznia 2018