Rodzaj preparatu: Obroże

7 postów

foresto obroża

Foresto obroża dla psów i kotów
5 (1)

Obroża Foresto zapewnia skuteczną nowoczesną ochronę przed pchłami i kleszczami zarówno psom jak i kotom przez 7 do 8 miesięcy, a więc przez cały sezon największej aktywności tych pasożytów. Obroża Foresto odstrasza i/lub zbija kleszcze oraz zabija pchły. Jest wodoodporna, bezwonna i niezwykle prosta w użyciu. Dostępne są dwa rodzaje obroży: Foresto Read More »

bayer-kiltix-obroża-dla-psów

Kiltix dla psów
0 (0)

Obroża Kiltix to złoty standard ochrony psów przed kleszczami i pchłami przeznaczona szczególnie dla właścicieli, którzy nie mają czasu pamiętać o co-miesięcznej aplikacji spot-on. Obroża Kiltix jest wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem działającym już od drugiego dnia od założenia aż do 7 miesięcy. Kiltix stosuje się dla psa powyżej 12 tygodnia życia. Read More »

pess-bio-obroza

Pess BIO-obroża dla psa
0 (0)

Przeznaczenie Preparat  pielęgnacyjno-ochronny w postaci obroży dla psów, zawiera czyste olejki eteryczne: mięta chińska, cedr, eukaliptus, cytryna. Obroża posiada znakomite właściwości pielęgnacyjne jak i ochronne. Zawarte w obroży olejki posiadają silne właściwości antyseptyczne, pielęgnacyjne i łagodzące, dzięki czemu obroża nadaje sierści psa wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask, poprawia ogólną kondycje Read More »

pess-bio-obroza

Pess BIO-obroża dla kota
0 (0)

Przeznaczenie Preparat  pielęgnacyjno-ochronny w postaci obroży dla kotów, zawiera czyste olejki eteryczne: geraniowy (Geranium, Pelargonium) i cedrowy. Obroża posiada znakomite właściwości pielęgnacyjne jak i ochronne. Zawarte w obroży olejki posiadają silne właściwości antyseptyczne, pielęgnacyjne i łagodzące, dzięki czemu obroża nadaje sierści kota wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask, poprawia ogólną kondycje skóry. Obroża Read More »

Francodex – obroża
0 (0)

Naturalna obroża przeciwpchelna  dla psów – ze 100% naturalnym wyciągiem z miodli indyjskiej. Obroża przeciw insektom nie zawiera PVC ani ftalanów i powstała na bazie naturalnych wyciągów z miodli indyjskiej o właściwościach odstraszających pasożyty. Chroni przez okres 4 miesięcy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy stosować w celu przymocowania Read More »