Rodzaj preparatu: Tabletki

5 postów

AdTab dla kotów
0 (0)

Pchły i kleszcze mogą powodować u kotów wiele problemów zdrowotnych, od alergii po poważne choroby przenoszone przez kleszcze. Dzięki ADTAB Cat Twojemu kotu zapewniona jest skuteczna ochrona przed tymi pasożytami. ADTAB Cat tabletki na kleszcze i pchły 12mg – Kluczowe korzyści zdrowotne: Szybkie działanie: Dzięki aktywnemu składnikowi, lotilanerowi, tabletki ADTAB Read More »

Simparica
0 (0)

Simparica jest lekiem weterynaryjnym stosowanym do leczenia inwazji kleszczy i pcheł,nużycy i inwazji świerzbowca drążącego(zakażenia skóry powodowane przez dwa rodzaje roztoczy) oraz inwazji świerzbowca usznego u psów. Po podaniu lek Simparica działa przeciwko kleszczom i pchłom przez co najmniej 5 tygodni. Lek Simparica można stosować w ramach zwalczania alergicznego pchlego Read More »

nexgard

NexGard
0 (0)

Nexgard to preparat o działaniu leczniczym i zapobiegającym infestacji pcheł i kleszczy oraz alergicznemu pchlemu zapaleniu skóry u psów Właściwości: Nexgard bazuje na aktywności afoksolaneru, który zabija pchły i kleszcze, gdy spożyły one krew zwierzęcia, poprzez działanie na ich układ nerwowy. Lek Nexgard powoduje niekontrolowaną aktywność układu nerwowego, co prowadzi Read More »

Bravecto
0 (0)

Bravecto to produkt leczniczy dla psów w postaci tabletek do rozgryzania i żucia, który służy do zwalczania kleszczy oraz pcheł. To ogólnoustrojowy środek owadobójczy i roztoczobójczy, którego mechanizm działania polega na aktywności substancji czynnej po rozpoczęciu żerowania insekta. Działanie rozpoczyna się w przeciągu 8 godzin od rozpoczęcia żerowania pcheł lub Read More »