Rodzaj preparatu: Krople spot-on

11 postów

fypryst

Fypryst pies
0 (0)

Kleszcze i pchły należą do niebezpiecznych pasożytów, które przenoszą rozmaite choroby. Choroby przenoszone przez kleszcze obejmują boreliozę, erlichiozę, babeszjozę i wiele innych, których leczenie jest zazwyczaj długotrwałe i które często powodują nieodwracalne zmiany chorobowe, a nawet śmierć. Zwalczanie pcheł jest równie istotną sprawą, ponieważ szkodliwość tych pasożytów nie sprowadza się Read More »

bobmartin spot on dla psa

Bob Martin Spot-on
0 (0)

W prosty, efektywny i naturalny sposób ochroń swojego czworonożnego przyjaciela przed pchłami i kleszczami.Dzięki Bob Martin Clear Spot On dla psów łatwo poradzisz sobie z problemem pcheł i kleszczy we wszystkich fazach życia Twojego pupila, dzięki substancji aktywnej dimetikon, który działa na zasadzie przenikającego oleju. Wyjątkowa formuła zabezpiecza otwory oddechowe Read More »

FRONTLINE-Tri-Act

Frontline Tri-Act
0 (0)

FRONTLINE Tri-Act jest to leczenie i zapobieganie inwazjom pcheł i/lub kleszczy połączone z działaniem odstraszającym owady: moskity, kąsające muchówki i/lub komary. Jego jakość została potwierdzona przez liczne badania laboratoryjne i kliniczne oraz miliony właścicieli zwierząt na całym świecie. FRONTLINE Tri-Act gwarantuje zadowolenie użytkowników i bezpieczeństwo ich pupili. FRONTLINE Tri-Act zawiera substancje czynne fipronil i permetrynę, które Read More »

Frontline Combo Spot-On Pies
0 (0)

FRONTLINE Combo Spot-On to wyjątkowe i wszechstronne rozwiązanie problemu kleszczy i pcheł u zwierząt domowych. Jego jakość została potwierdzona przez liczne badania laboratoryjne i kliniczne oraz miliony właścicieli zwierząt na całym świecie. FRONTLINE Combo Spot-On gwarantuje zadowolenie użytkowników i bezpieczeństwo ich pupili. FRONTLINE Combo Spot-On jest połączeniem dwóch substancji czynnych, które działając wspólnie, eliminują Read More »

FRONTLINE-Combo-Spot-On-kot

Frontline Combo Spot-On Kot
0 (0)

Opis produktu: Frontline COMBO SPOT-ON – roztwór do nakrapiania  u kotów. Zapewnia długotrwałe i skuteczne zabezpieczenie kota przed inwazją pcheł i kleszczy. Substancja czynna fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka. Frontline Combo Read More »

pess-bio-spot-on

Pess BIO-spot on
0 (0)

Przeznaczenie Płynny preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli (spot on) dla psów i kotów. Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz wzmocnione działanie ochronne przeciwko pchłom i kleszczom. Zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium) oraz dimetikon, który w sposób mechaniczny unieszkodliwia pchły i kleszcze. Preparat posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, wygładza, Read More »

Fiprex® Kot
0 (0)

Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów i kotów. Fiprex® SPOT-ON jest roztworem do nakrapiania bezpośrednio na skórę. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością Read More »