Rodzaj preparatu: Krople spot-on

11 postów

fypryst

Fypryst pies

Kleszcze i pchły należą do niebezpiecznych pasożytów, które przenoszą rozmaite choroby. Choroby przenoszone przez kleszcze obejmują boreliozę, erlichiozę, babeszjozę i wiele innych, których leczenie jest zazwyczaj długotrwałe i które często powodują nieodwracalne zmiany chorobowe, a nawet śmierć. Zwalczanie pcheł jest równie istotną sprawą, ponieważ szkodliwość tych pasożytów nie sprowadza się Read More »

FRONTLINE-Combo-Spot-On-kot

Frontline Combo Spot-On Kot

Opis produktu: Frontline COMBO SPOT-ON – roztwór do nakrapiania  u kotów. Zapewnia długotrwałe i skuteczne zabezpieczenie kota przed inwazją pcheł i kleszczy. Substancja czynna fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka. Frontline Combo Read More »

pess-bio-spot-on

Pess BIO-spot on

Przeznaczenie Płynny preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli (spot on) dla psów i kotów. Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz wzmocnione działanie ochronne przeciwko pchłom i kleszczom. Zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium) oraz dimetikon, który w sposób mechaniczny unieszkodliwia pchły i kleszcze. Preparat posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, wygładza, Read More »

Fiprex® Pies

Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów i kotów. W naszej ofercie znajdują się kropelki Fiprex® SPOT-ON do do nakrapiania bezpośrednio na skórę oraz Fiprex® SPRAY przeznaczony do oprysku czworonogów. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i Read More »

Fiprex® Kot

Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów i kotów. Fiprex® SPOT-ON jest roztworem do nakrapiania bezpośrednio na skórę. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością Read More »

Sabunol Krople

Sabunol krople to preparat przeznaczony wyłącznie dla psów, zabezpieczający przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami. Trójskładnikowa receptura: imidaklopryd, permetryna i piryproksyfen zapewnia dużą skuteczność działania. Bezpieczny dla psów i ludzi.   Likwidacja kleszczy przez minimum 4 tygodnie Likwidacja dorosłych pcheł przez minimum 4 tygodnie Likwidacja jaj pcheł i ich larw Read More »

advantix-spot-on

Advantix Spot-on

Krople Advatinx (spot-on) to skuteczna ochrona przed kleszczami, komarami oraz pchłami szczególnie dla psów, które lubią kąpiele, ale nie przepadają za obrożami, które trzeba nosić non-stop. Advantix odstrasza i/lub zabija kleszcze, pchły i komary oraz muchówki (potocznie zwane meszkami). Dzięki działaniu odstraszającemu nie dopuszcza do wczepienia się kleszczy w skórę Read More »

bobmartin spot on dla psa

Bob Martin Spot-on

W prosty, efektywny i naturalny sposób ochroń swojego czworonożnego przyjaciela przed pchłami i kleszczami.Dzięki Bob Martin Clear Spot On dla psów łatwo poradzisz sobie z problemem pcheł i kleszczy we wszystkich fazach życia Twojego pupila, dzięki substancji aktywnej dimetikon, który działa na zasadzie przenikającego oleju. Wyjątkowa formuła zabezpiecza otwory oddechowe Read More »