Sposób działania: Chemiczne

24 postów

AdTab dla kotów
0 (0)

Pchły i kleszcze mogą powodować u kotów wiele problemów zdrowotnych, od alergii po poważne choroby przenoszone przez kleszcze. Dzięki ADTAB Cat Twojemu kotu zapewniona jest skuteczna ochrona przed tymi pasożytami. ADTAB Cat tabletki na kleszcze i pchły 12mg – Kluczowe korzyści zdrowotne: Szybkie działanie: Dzięki aktywnemu składnikowi, lotilanerowi, tabletki ADTAB Read More »

Simparica
0 (0)

Simparica jest lekiem weterynaryjnym stosowanym do leczenia inwazji kleszczy i pcheł,nużycy i inwazji świerzbowca drążącego(zakażenia skóry powodowane przez dwa rodzaje roztoczy) oraz inwazji świerzbowca usznego u psów. Po podaniu lek Simparica działa przeciwko kleszczom i pchłom przez co najmniej 5 tygodni. Lek Simparica można stosować w ramach zwalczania alergicznego pchlego Read More »

nexgard

NexGard
0 (0)

Nexgard to preparat o działaniu leczniczym i zapobiegającym infestacji pcheł i kleszczy oraz alergicznemu pchlemu zapaleniu skóry u psów Właściwości: Nexgard bazuje na aktywności afoksolaneru, który zabija pchły i kleszcze, gdy spożyły one krew zwierzęcia, poprzez działanie na ich układ nerwowy. Lek Nexgard powoduje niekontrolowaną aktywność układu nerwowego, co prowadzi Read More »

fypryst

Fypryst pies
0 (0)

Kleszcze i pchły należą do niebezpiecznych pasożytów, które przenoszą rozmaite choroby. Choroby przenoszone przez kleszcze obejmują boreliozę, erlichiozę, babeszjozę i wiele innych, których leczenie jest zazwyczaj długotrwałe i które często powodują nieodwracalne zmiany chorobowe, a nawet śmierć. Zwalczanie pcheł jest równie istotną sprawą, ponieważ szkodliwość tych pasożytów nie sprowadza się Read More »

Fiprex® Kot
0 (0)

Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów i kotów. Fiprex® SPOT-ON jest roztworem do nakrapiania bezpośrednio na skórę. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością Read More »

Fiprex® Spray
0 (0)

Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów i kotów. Fiprex® SPRAY jest roztworem przeznaczonym do oprysku. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia Read More »