Preparaty przeciwkleszczowe

29 postów

AdTab dla kotów
0 (0)

Pchły i kleszcze mogą powodować u kotów wiele problemów zdrowotnych, od alergii po poważne choroby przenoszone przez kleszcze. Dzięki ADTAB Cat Twojemu kotu zapewniona jest skuteczna ochrona przed tymi pasożytami. ADTAB Cat tabletki na kleszcze i pchły 12mg – Kluczowe korzyści zdrowotne: Szybkie działanie: Dzięki aktywnemu składnikowi, lotilanerowi, tabletki ADTAB Read More »

Simparica
0 (0)

Simparica jest lekiem weterynaryjnym stosowanym do leczenia inwazji kleszczy i pcheł,nużycy i inwazji świerzbowca drążącego(zakażenia skóry powodowane przez dwa rodzaje roztoczy) oraz inwazji świerzbowca usznego u psów. Po podaniu lek Simparica działa przeciwko kleszczom i pchłom przez co najmniej 5 tygodni. Lek Simparica można stosować w ramach zwalczania alergicznego pchlego Read More »

nexgard

NexGard
0 (0)

Nexgard to preparat o działaniu leczniczym i zapobiegającym infestacji pcheł i kleszczy oraz alergicznemu pchlemu zapaleniu skóry u psów Właściwości: Nexgard bazuje na aktywności afoksolaneru, który zabija pchły i kleszcze, gdy spożyły one krew zwierzęcia, poprzez działanie na ich układ nerwowy. Lek Nexgard powoduje niekontrolowaną aktywność układu nerwowego, co prowadzi Read More »

fypryst

Fypryst pies
0 (0)

Kleszcze i pchły należą do niebezpiecznych pasożytów, które przenoszą rozmaite choroby. Choroby przenoszone przez kleszcze obejmują boreliozę, erlichiozę, babeszjozę i wiele innych, których leczenie jest zazwyczaj długotrwałe i które często powodują nieodwracalne zmiany chorobowe, a nawet śmierć. Zwalczanie pcheł jest równie istotną sprawą, ponieważ szkodliwość tych pasożytów nie sprowadza się Read More »

pess-bio-preparat

Pess BIO-preparat ochronny
0 (0)

Przeznaczenie Preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie aerozolu dla psów i kotów, zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium). Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne jak również ochronne przeciwko pchłom i kleszczom. Zawarty w preparacie olejek posiada silne właściwości antyseptyczne i pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask. Preparat pozostawia przyjemny zapach, który dodatkowo chroni Read More »

pess-bio-spot-on

Pess BIO-spot on
0 (0)

Przeznaczenie Płynny preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli (spot on) dla psów i kotów. Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz wzmocnione działanie ochronne przeciwko pchłom i kleszczom. Zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium) oraz dimetikon, który w sposób mechaniczny unieszkodliwia pchły i kleszcze. Preparat posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, wygładza, Read More »

pess-bio-obroza

Pess BIO-obroża dla kota
0 (0)

Przeznaczenie Preparat  pielęgnacyjno-ochronny w postaci obroży dla kotów, zawiera czyste olejki eteryczne: geraniowy (Geranium, Pelargonium) i cedrowy. Obroża posiada znakomite właściwości pielęgnacyjne jak i ochronne. Zawarte w obroży olejki posiadają silne właściwości antyseptyczne, pielęgnacyjne i łagodzące, dzięki czemu obroża nadaje sierści kota wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask, poprawia ogólną kondycje skóry. Obroża Read More »