Pess BIO-preparat ochronny

pess-bio-preparat

Ocena
(0)
Zamienniki
Sabunol Spray
Czas działania przeciwkleszczowego
do 4 dni
Sposób działania
Odstraszające (repelenty)
Kategoria
Naturalne
Gatunki zwierząt
Kot, Pies
Substancje czynne
Geraniol (olejek geraniowy)
Cena

Przeznaczenie

Preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie aerozolu dla psów i kotów, zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium). Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne jak również ochronne przeciwko pchłom i kleszczom.

Zawarty w preparacie olejek posiada silne właściwości antyseptyczne i pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, odświeżenie  i blask. Preparat pozostawia przyjemny zapach, który dodatkowo chroni zwierzę przed atakiem owadów (komary, wszy, pchły, kleszcze). Preparat stanowi doskonałe uzupełnienie profilaktyki przeciwko pasożytom zewnętrznym zwierząt.

Produkt może być stosowany u zwierząt od 3 miesiąca życia, zwierząt starszych, ciężarnych, karmiących oraz mających bliski kontakt z dziećmi.

Produkt pielęgnacyjny dla zwierząt. Produkt do stosowania zewnętrznego na skórę,  zgodnie z przeznaczeniem.

Właściwość Wartość
Opakowanie 250ml
Trwałość w opakowaniu 3 lata
Czas działania ~Działanie ochronne – natychmiastowe, ~utrzymanie ochrony – preparat stosować nie częściej niż dwa razy w tygodniu, efekt działania uzależniony jest od warunków pogodowych i środowiskowych i może ulec skróceniu. Umycie zwierzęcia znosi działanie preparatu. Aplikację należy powtórzyć.

Sposób użycia

Preparat rozpylać równomiernie na sierść zwierzęcia zaczynając od szyi i kierując się w stronę ogona, następnie spryskać brzuch, łapy. Podczas rozpylania preparatu chronić oczy, nos, i uszy zwierzęcia. Po aplikacji preparatu umyć ręce.

Najnowsze informacje znajdziesz na stronie producenta
Ostatnia aktualizacja: 1 stycznia 2018